Het warme weer van de voorbije dagen had helaas plaatsgemaakt voor een mildere dag met wolken en een koudere wind. Maar dat deerde de atleten duidelijk niet te veel.
400m horden was het eerste loopnummer, waar Willem (PB) & Eva een puike prestatie neerzetten. Daardoor stonden we al vroeg op kop in het klassement. Renée (hoogspringen), Jana (kogelstoten - PB), Mona (speerwerpen - PB) & Marcel (verspringen) namen op dat moment de kampnummers voor hun rekening. Daarna was het de beurt voor Arthur & Alies op de 300m horden. Arne kwam voor de eerste keer van de dag in actie op het speerwerpen, waar hij vlotjes won. Iets later was het aan Pablo die knap derde werd in het speerwerpen.
Voor de 100m knalden Mila, Jacob, Dolores & Levi samen het meeste gecombineerde punten bijeen. Op de iets langere 800m droegen Mia, Myron (PB), Tilde & Kamiel (PB) hun steentje bij. Tussen de loopnummers door was er ook nog Morris op het hoogspringen (PB), Jitske voor kogelstoten (PB), Noor voor het verspringen en June voor het speerwerpen. Daarna volgde een korte middagpauze.
De namiddag begon met kampnummers voor Nils (discuswerpen - PB), Vik (hoogspringen), Leon (kogelstoten) & Aya (verspringen). Bij de 1500m liepen drie STAX'ers een persoonlijk record en ook een seizoensbeste, dus sterke prestaties van Margot (PB), Abel (PB), Nanou (PB), Stan! Op de 200 meter geen geldige PR's door te sterke meewind, maar wel puike prestaties van Nele, Mathis, Dolores & Daan. Op dat moment was Charlotte aan het hoogspringen, Arne aan het kogelstoten (PB), Cas aan het verspringen en Pauline aan het discuswerpen.
Daarna volgde voor Juliette (PB), Matéo (PB), Renée (PB) en Niels de 400m, die allemaal een straffe prestatie neerzetten! Voor de aflossingen was Daan nog bezig het het discuswerpen, waar hij sterk presteerde.
Bij de afsluitende 4x100m behaalde STAX zelfs 52 punten, 4 keer een overwinning dus. Super gedaan dus van Mila, Nele, Marie, Emma, Jacob, Matéo, Arthur, Cas, Victoire, Dolores, Eva, Lenka, Levi, Daan, Willem & Niels! Op die manier eindigen we op 464 punten, voor Vlierzele Sportief (360,5 punten) en AC Eendracht Aalst (359 punten). Die twee ploegen maakten het nog zeer spannend voor de verdeling van het podium.
Zo kunnen we terugblikken op een fenomenale prestatie van onze atleten en een vlotte wedstrijd. Bedankt aan de organisatie, alle vrijwilligers, fotografen en supporters om er samen zo'n mooie dag van te maken! Foto's komen hieronder online, geef de fotografen nog heel even om al hun beeldmateriaal te verwerken. ;)